Healthypharm Paracetamol + Vitamine C 10 sachets

Op voorraad
4,49
  • Gratis bezorging vanaf 35,- *
  • Vandaag besteld, morgen in huis
  • Binnen 30 dagen gratis retourneren

Healthypharm Paracetamol + Vitamine C

Healthypharm Paracetamol + Vitamine C wordt gebruikt bij griep, verkoudheid en pijn. De paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend en de Vitamine C weerstandverhogend.

Let op

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.

Medische informatie

GTIN Array
Extra handel artikel aanduiding waarde 29772
Certificering Waarde N02BE51
Product naam Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg
Registratiecode RVG
GPC Pijnstiller algemeen
Aanbevolen dosering 1
Maximale dosering 6
Leeftijd Vanaf 12 jaar
Gebruiks advies 4 uur tussenpozen aanhouden; inhoud oplossen in 150 ml warm water, goed roeren en direct opdrinken. De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schade aan de lever. Bij verergering klachten of bij aanhoudende pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij aanhoudende koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. Zonder advies arts niet langer gebruiken dan 14 dagen.
Bewaar advies Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking.
Bijwerkingen en waarschuwingen Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.
Verkoopsvoorwaarden Algemene Verkoop
Afleverstatus AV
Toedingingsvorm Sachet
Gebruiksindicatie Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Contra-Gebruiksindicatie Overgevoelig voor een van de werkzame bestanddelen of hulpstoffen in dit geneesmiddel.
Gebruik tijdens zwangerschap Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruik tijdens borstvoeding Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruiksbeperking Wees voorzichtig met gebruik bij een nier- of leverstoornis, overmatig alcohol gebruik, diabetes mellitus, intolerantie bepaalde suikers en Fenylketonurie.
Huisarts bezoeken Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Ingrediënten Paracetamol 500 mg , Ascorbinezuur 50 mg
Documenten Bijsluiter
Toepassen bij Bij koorts en bij pijn

Bijsluiter:

Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.

Wil je advies van onze drogist?

Heb je na het lezen van de informatie nog vragen over dit geneesmiddel? Mail dan onze gediplomeerde drogist via [email protected] of bel naar telefoonnummer 088-8000200. Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je nog geen antwoord hebt op je vragen.

Milieu:

Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of toilet en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag bij de gemeente na wat je met geneesmiddelen moet doen, die niet meer nodig of te gebruiken zijn. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Extra productinformatie: Dosering en gebruik: Kinderen van 9-12 jaar (30-40 kilo): 3 tot 4x daags 1 sachet Tieners van 13-15 jaar (40-55 kilo): 4tot 6x daags 1 sachet Volwassenen : 6x daags 1 sachet. Schud het zakje leeg in een glas of beker. Voeg heet water toe en roer net zolang tot de poeder is opgelost. Drink de Healthypharm Paracetamol + Vitamine C zo heet mogelijk op. Verdeel het gebruik van Healthypharm Paracetamol + Vitamine C gelijkmatig over een etmaal met een minimale tussenpoos van 4 uur. Let op! Omdat Healthypharm Paracetamol + Vitamine Czo heet mogelijk gedronken moet worden is dit product ongeschikt voor kinderen jonger dan 9 jaar. Niet langdurig gebruiken. Oppassen bij alcoholmisbruik en bij lever- en nierfunctiestoornissen. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol. Gebruik Healthypharm Paracetamol + Vitamine C alleen in combinatie met andere pijnstillers na overleg met uw (huis)arts. Als de klachten na 2 weken niet verdwijnen neem dan contact op met uw (huis)arts. Dit product kent bijwerkingen, contra-indicaties en wisselwerkingen met andere geneesmiddelen. Lees daarom de volledige bijsluiter bij dit product, zodat u weet of dit ook voor u van toepassing is, als u twijfelt of dit product geschikt voor u is overleg dan eerst met uw arts of apotheker. Zwangerschap/Borstvoeding: Raadpleeg voor gebruik uw (huis)arts of verloskundige bij zwangerschap en borstvoeding. Werkzame stoffen: Paracetamol en Ascorbinezuur Hulpstoffen: Natriumcitraat 0-water, Maiszetmeel, Magnesiumcarbonaat, Saccharose, Saccharine natrium-0-water, Citroenzuur 0-water, Citroenessence, Lactose 1-water en Tartrazine

Productinformatie over Healthypharm Paracetamol + Vitamine C

4,49
Op voorraad
  • Gratis bezorging vanaf 35,- *
  • Vandaag besteld, morgen in huis
  • Binnen 30 dagen gratis retourneren