Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Heel Belladonna-Homaccord druppels is een homeopathisch geneesmiddel. Het is door de wet verboden om op de verpakking van dit homeopathisch geneesmiddel gezondheidsclaims te gebruiken omdat deze niet wetenschappelijk zijn onderbouwd of bewezen. Plein.nl mag deze informatie ook niet op de site zetten.
Mocht je algemene informatie willen over dit product stuur dan een mail naar onze drogist dan kan zij je persoonlijk de gevraagde informatie geven.
EAN-code | 8714725000154 |
Registratienummer | 83242 |
Productnaam | Heel Belladonna-Homaccord |
Registratiecode | RVH |
Netto inhoud | 30 ML |
GPC-nummer | 10000860 |
GPC-omschrijving | Homeopathisch complex |
Dosering | 3x per dag 5-10 druppels, afhankelijk leeftijd |
Maximale dagdosering | 12 doseringen per 24 uur van 5-10 druppels, afhankelijk leeftijd |
Leeftijd | Vanaf 2 jaar |
Gebruiksadvies | De druppels onverdund of met een beetje water innemen, even in de mond houden en daarna doorslikken. Bij geen verbetering klachten niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder overleg arts. |
Bewaarinstructie | Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C. |
Verwijderinstructie | Vervallen geneesmiddelen inleveren bij chemisch afval. |
Houdbaarheidinstructie | Na opening 6 maanden houdbaar. Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op de verpakking achter 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. |
Afleverstatus code | AV |
Afleverstatus omschrijving | Algemene Verkoop |
Toedingingsvorm | Druppel |
Te gebruiken bij | Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopatische geneeswijze. |
Niet gebruiken bij | Er zijn geen omstandigheden bekend waarbij dit middel niet gebruikt mag worden. |
Zwangerschap | Mogelijk, zie bijsluiter |
Borstvoeding | Mogelijk, zie bijsluiter |
Werkzame stoffen | Belladonna D2 5 g/100g , Belladonna D10 5 g/100g , Belladonna D30 5 g/100g , Belladonna D200 5 g/100g , Belladonna D1000 5 g/100g , Echinacea angustifolia D10 5 g/100g , Echinacea angustifolia D200 5 g/100g , Echinacea angustifolia D30 5 g/100g |
Document | Lees voor gebruik de bijsluiter: |
Hulpstoffen | : |
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Heb je na het lezen van de informatie nog vragen over dit geneesmiddel? Mail dan onze gediplomeerde drogist via [email protected] of bel naar telefoonnummer 088-8000200. Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur. Op zondag is de drogist van 13.00 uur tot 17.00 uur per mail ([email protected]) bereikbaar. We streven ernaar om binnen een halfuur reactie te geven op je vraag. Zolang je vraag niet beantwoord is raden wij je aan de aankoop uit te stellen.
Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of toilet en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag bij de gemeente na wat je met geneesmiddelen moet doen, die niet meer nodig of te gebruiken zijn. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.
Als je bijwerkingen ervaart van een geneesmiddel die niet in de bijsluiter worden vermeld kun je deze melden bij Bijwerkingencentrum Lareb. Je draagt hiermee bij aan de veiligheid van geneesmiddelen. Meer informatie en het meldingsformulier voor bijwerkingen vind je op de site van Lareb.
Belladonna D2 0,5 gram,
Belladonna D10 0,5 gram,
Belladonna D30 0,5 gram,
Belladonna D200 0,5 gram,
Belladonna D1000 0,5 gram,
Echinacea Angustifolia D10 0,5 gram
Echinacea Angustifolia D30 0,5 gram
Echinacea Angustifolia D200 0,5 gram
Alcohol 35% v/v
Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar:
3 maal daags 10 druppels innemen. Zo nodig om het kwartier10 druppels innemen, gedurende 2 uur (maximaal 12 maal daags 10 druppels).
Dosering voor kinderen van 2 tot 6 jaar:
3 maal daags 5 druppels innemen. Zo nodig om het kwartier 5 druppels innemen, gedurende 2 uur (maximaal 12 maal daags 5 druppels).
Dosering voor kinderen van 6 tot 12 jaar:
3 maal daags 7 druppels innemen. Zo nodig om het kwartier 7 druppels innemen, gedurende 2 uur (maximaal 12 maal daags 7 druppels).
De druppels kunnen onverdund of met een kleine hoeveelheid water vermengd,
een paar seconden in de mond gehouden worden alvorens ze door te slikken.