DogSuppy Grote Hond Probiotica is speciaal ontwikkeld om de darmflora en spijsvertering van jouw grote viervoeter optimaal te ondersteunen. Met meer dan 3 miljard pre- en probiotica per snoepje draagt het bij aan een gezonde, actieve en gebalanceerde levensstijl. De natuurlijke formule helpt niet alleen het spijsverteringsstelsel te verbeteren, maar ondersteunt ook de huidgezondheid en vermindert ongemakken zoals jeuk of irritatie. Geschikt voor honden vanaf 20 kg en ideaal voor dagelijks gebruik. De meeste baasjes zien binnen 3 tot 5 weken al positieve resultaten. Met deze smakelijke en gezonde aanvulling geef je jouw hond precies wat hij nodig heeft om zich fit en comfortabel te voelen.
Voor een optimale werking geef je ’s ochtends het supplement als volgt:
20 - 30 kg: 2 chewies per dag
30 - 40 kg: 3 chewies per dag
40 - 50 kg: 4 chewies per dag
Meer dan 50 kg: 5 chewies per dag
Zalm en vismeel, aardappelzetmeel, glycerine, erwtenmeel, gist, gist & delen daarvan, plantaardige olie, cichoreiwortelpoeder, cranberry, calcium, fosfor, psyllium poeder, pectine, Lactobacillus Helveticus. Toevoegingsmiddelen: Zinkchelaat van glycinehydraat (vast) - Zink, L-Glutamine, clinoptiloliet van sedimentaire oorsprong, Bacillus Subtilis, acacia gum, Enterococcus Faecium.
Ruw eiwit 20,61%, Ruw vet 10,15%, Ruwe as, 14,61%, Ruwe celstof 4,57%, Natrium 0,00% Vocht 10,50%.
Gebruiksaanwijzing
Dit is een voedingssupplement. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding of gezonde levensstijl. Lees voor gebruik van het voedingssupplement de gebruiksaanwijzing of de informatie op het etiket. Hier staat informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.

