Sandoz Loratadine 10mg Orotaat 30 tabletten

op hooikoorts voorbereid
8, 89
Voor 23.59u besteld, maandag in huis
Betaal met Klarna
Omschrijving

Sandoz Loratadine 10mg Orotaat 

Sandoz Loratadine 10mg Orotaat is een geneesmiddel tegen allergieën. Het helpt allergische reacties en de
verschijnselen daarvan te onderdrukken. Loratadine Sandoz verlicht verschijnselen die samenhangen met bijv. hooikoorts of allergie voor huisstofmijt (allergische rhinitis), zoals niezen, een loopneus of een jeukende neus, jeuk aan het verhemelte en jeukende, rode of tranende ogen.

  • Loratidine is de werkzame stof
  • Onderdrukt allergische reacties
  • Geschikt vanaf 2 jaar
  • Verpakking met 30 tabletten

Dosering en gebruik

Volwassenen en kinderen van 12 jaar of ouder: neem 1 tablet, eenmaal per dag.
Kinderen van 2 tot 12 jaar die meer dan 30 kg wegen: neem 1 tablet, eenmaal per dag.
Kinderen onder de 2 jaar of die minder dan 30 kg wegen: dit middel mag niet gegeven worden aan
kinderen jonger dan 2 jaar of die minder dan 30 kg wegen.
Patiënten met ernstige leverproblemen: volwassenen en kinderen die meer dan 30 kg wegen,
moeten met een lagere dosis beginnen: neem 1 tablet van dit middel om de dag (per 2 dagen 1 tablet).
Oudere patiënten en patiënten met nierproblemen: een aanpassing van de dosering is niet nodig.

De aanbevolen dosering niet overschrijden. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Ingrediënten 

Werkzame stof: Elke orodispergeerbare tablet bevat 10 mg loratadine.
Hulpstoffen: zoete sinaasappelsmaakstof (bevat sulfieten), aspartaam (E951), watervrij citroenzuur (E330), colloïdaal watervrij siliciumdioxide, maïszetmeel, gedroogd, watervrij LACTOSE, magnesiumstearaat (E470b), croscarmellosenatrium (E468), mannitol (E4221), sorbitol (E420), crospovidon, colloïdaal gehydrateerd siliciumdioxide (E551), polysorbaat 80 (E433), povidon (E1201), microkristallijne cellulose (E460).

Let op

Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.

Medische informatie
Kenmerk Details
EAN-code 8712371007848
Registratienummer 33303
Productnaam Loratadine Sandoz® orodispergeerbare tablet 10
Registratiecode RVG
ATC-code R06AX13
Toediengingsvorm Orodispergeerbare tablet
Netto inhoud 30 ST
GPC-nummer 10000881
GPC-omschrijving Allergiepreventie/-vermindering/antihistaminica
Dosering 1x per dag 1 tablet
Maximale dagdosering 1 tablet per 24 uur
Leeftijd Vanaf 2 jaar en lichaamsgewicht vanaf 30 kg
Gebruikersadvies #Scheur 1 gedeelte van de verpakking langs de stippellijn af. #Trek de folie open in de richting van de pijl en haal de tablet er voorzichtig uit. Druk de tablet niet uit de folie. #Leg de tablet op de tong nadat deze uit de verpakking is gehaald. De tablet smelt meteen in de mond. Water is niet nodig om de tablet door te slikken. #Bij ernstige leverproblemen is het doseeradvies om de dag 1 tablet. #Bij geen verbetering van de klacht niet langer dan 10 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen.
Bewaarinstructie Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats.
Verwijderinstructie Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.
Houdbaarheidinstructie Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op de verpakking achter 'Niet gebruiken na' of 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Risicowaarschuwing #Dit geneesmiddel kan de reactiesnelheid verminderen, en daarom gevaarlijk zijn bij autorijden en bij gebruik van machines. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. #Zorg dat kinderen veilig spelen (bijvoorbeeld niet hoog in een klimrek) als zij dit geneesmiddel hebben gebruikt. #Dit (zelfzorg)geneesmiddel beïnvloedt de uitslagen van allergietesten; het gebruik van dit geneesmiddel twee dagen vóór de test staken.
Afleverstatus code UAD
Uitsluitend apotheek of drogist Uitsluitend apotheek of drogist
Te gebruiken bij Ter verlichting van de verschijnselen die samenhangen met bijv. hooikoorts of allergie voor huisstofmijt (allergische rhinitis), zoals niezen, een loopneus of een jeukende neus, jeuk aan het verhemelte en jeukende, rode of tranende ogen en om verschijnselen zoals jeuk en vorming van bultjes (die samenhangen met chronische netelroos van onbekende oorzaak) te verlichten.
Gebruiksbeperking Dit geneesmiddel kan een wisselwerking hebben met middelen die bepaalde stoffen in de lever remmen, wat resulteert in verhoogde waarden van loratadine. Hierdoor is er meer kans op bijwerkingen.
Huisarts #Mensen die benauwd of kortademig zijn. #Mensen met zeer gezwollen ogen en gekleurd oogvocht. #Mensen met klachten aan uitsluitend één kant van de neus. #Mensen met matige tot ernstige klachten waarbij de geneesmiddelen onvoldoende helpen. #Vrouwen die zwanger zijn en voor het eerste deze klachten hebben #Reactie op Eikenprocessierups: Bij dikker wordende lippen, tong of oogleden, of benauwdheid en kortademigheid. #Reactie op Eikenprocessierups: Bij oogklachten die niet beter worden na het spoelen van de ogen. #Reactie op Eikenprocessierups: Bij klachten die niet afnemen na 2 weken.
Niet gebruiken bij Niet gebruiken bij allergie voor één van de (hulp)stoffen in dit geneesmiddel.
Zwangerschap Mag NIET gebruikt worden
Borstvoeding Mag NIET gebruikt worden
Toepassingsgebied Bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties
Werkzame stoffen Loratadine 10 mg/tablet
Document Lees voor gebruik de bijsluiter:
Hulpstoffen :
Aspartaam (E 951) Dit middel bevat aspartaam, dit is een bron van fenylalanine. Het kan schadelijk zijn als u fenylketonurie (PKU) heeft, een zeldzame erfelijke aandoening waarbij fenylalanine zich ophoopt doordat het lichaam dit niet goed kan omzetten.
Lactose Dit middel bevat lactose. Indien uw arts u heeft meegedeeld dat u bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit middel inneemt.
Natrium, minder dan 1 mmol (23 mg) per dosis Dit middel bevat minder dan 1 mmol natrium (23 mg) per dosis, dat wil zeggen dat het in wezen ‘natriumvrij’ is.
Sorbitol Sorbitol is een bron van fructose. Indien uw arts u heeft meegedeeld dat u bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel inneemt.
Sulfieten Dit medicijn bevat sulfieten. Kan in zeldzame gevallen ernstige overgevoeligheidsreacties en ademhalingsproblemen (bronchospasme) veroorzaken.
Zoete sinaasappelsmaakstof (bevat sulfieten)
Watervrij citroenzuur (E330)
Colloïdaal watervrij siliciumdioxide
Maïszetmeel
Gedroogd, watervrij lactose
Magnesiumstearaat (E470B) Dit is een antiklontermiddel
Croscarmellose natrium (E468) Dit is een antiklontermiddel
Mannitol (E4221)
Sorbitol (E420) Sorbitol is een bron van fructose. Als uw arts u heeft meegedeeld dat u (of uw kind) bepaalde suikers niet verdraagt of als bij u erfelijke fructose-intolerantie is vastgesteld (een zeldzame erfelijke aandoening waarbij een persoon fructose niet kan afbreken), neem dan contact op met uw arts voordat u (of uw kind) dit medicijn inneemt.
Crospovidon (E1201)
Colloïdaal gehydrateerd siliciumdioxide (E551)
Polysorbaat 80 (E433)
Povidon (E1201)
Microkristallijne cellulose (E460)
Bijsluiter

Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.

Wil je advies van onze drogist?

Heb je na het lezen van de informatie nog vragen over dit geneesmiddel? Mail dan onze gediplomeerde drogist via [email protected] of bel naar telefoonnummer 088-8000200. Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur. Op zondag is de drogist van 13.00 uur tot 17.00 uur per mail ([email protected]) bereikbaar. We streven ernaar om binnen een halfuur reactie te geven op je vraag. Zolang je vraag niet beantwoord is raden wij je aan de aankoop uit te stellen.

Milieu:

Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of toilet en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag bij de gemeente na wat je met geneesmiddelen moet doen, die niet meer nodig of te gebruiken zijn. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Bijwerkingen:

Als je bijwerkingen ervaart van een geneesmiddel die niet in de bijsluiter worden vermeld kun je deze melden bij Bijwerkingencentrum Lareb. Je draagt hiermee bij aan de veiligheid van geneesmiddelen. Meer informatie en het meldingsformulier voor bijwerkingen vind je op de site van Lareb.

Fabrikant informatie
Merk: Sandoz
Ean: 8712371007848
Artikel: 963-561

Fabrikant gegevens:
Sandoz B.V.
Adres:
Hospitaaldreef 29
1315 RC Almere
Nederland

Contactgegevens:
Tel: 036 524 1600

Sandoz Loratadine 10mg Orotaat 30 tabletten

8, 89
Voor 23.59u besteld, maandag in huis
Betaal met Klarna

Anderen bekeken ook

PerioAid Mondspoelmiddel Intensive Care 0.12% CHX

PerioAid Mondspoelmiddel Intensive Care 0.12% CHX

500 ml
30
Adviesprijs
11,509,75
Maandag in huis
Bekijk product: PerioAid Mondspoelmiddel Intensive Care 0.12% CHX
Healthypharm Loratadine Hooikoorts
op hooikoorts voorbereid

Healthypharm Loratadine Hooikoorts

30 tabletten
4,49
Maandag in huis
Bekijk product: Healthypharm Loratadine Hooikoorts
Leidapharm Paracetamol 500 mg

Leidapharm Paracetamol 500 mg

20 tabletten
0,69
Maandag in huis
Bekijk product: Leidapharm Paracetamol 500 mg