Cruydhof Optiflor Plus bevat een mix van 5 bacteriestammen, F.O.S. (Fructo Oligo Saccharides) en vitamine C. De geselecteerde bacteriestammen bereiken levend de gewenste plaats. Geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 6 jaar.
**Kolonievormende eenheden
Hoewel we zorgvuldig allergeneninformatie op onze productpagina’s verstrekken, kunnen de ingrediënten en allergenen in de producten door de fabrikant worden aangepast. Raadpleeg daarom altijd de verpakking voordat je het product consumeert, vooral als je een allergie of intolerantie hebt. De informatie op onze website is bedoeld als aanvullende ondersteuning en kan niet altijd het etiket op de verpakking vervangen.
Bij vragen over allergenen of andere productinformatie, neem gerust contact met ons op.
Gebruiksaanwijzing
Dit is een voedingssupplement. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding of gezonde levensstijl. Lees voor gebruik van het voedingssupplement de gebruiksaanwijzing of de informatie op het etiket. Hier staat informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
| Ingrediënten | Inhoud | RI* |
|---|---|---|
| Melkzuurbacteriën | 240 mg 12 miljard KVE** inclusief: |
|
| Lactobacillus acidophilus | 25% | |
| Bifidobacterium bifidum | 2,2% | |
| Streptococcus thermophilus | 2,2% | |
| Lactobacillus ssp. bulgaricus | 0,4% | |
| Lactobacillus helveticus | 0,4% | |
| F.O.S. (Fructo Oligo Saccharides) uit cichoreiwortel |
19 mg | |
| Vitamine C (L-ascorbinezuur) | 72 mg | 90% |
* Referentie-inname
** Kolonievormende eenheden
Melkzuurbacteriën mengsel, vulstof (microkristallijne cellulose), capsule (glansmiddel (hydroxypropylmethylcellulose)), vitamine C, antiklontermiddel (magnesiumzout van verzuren), chicorei wortelextract.
Vrij van allergenen.
Eenmaal daags 2 vcaps innemen.
Niet geschikt voor kinderen t/m 6 jaar. Aanbevolen dagdosering niet overschrijden.
Koel en droog bewaren. buiten het bereik van kinderen houden