Naïf Baby & Kids Reinigende Wasgel reinigt de babyhuid mild en zeepvrij, zodat de huid zacht en zoals hij is blijft. De wasgel bevat geen SLES, een wasactieve stof die de huid mogelijk kan uitdrogen. In plaats daarvan bevat de wasgel ingrediënten afgeleid van kokosolie ter voorkoming van een droge huid of trekkerig gevoel. Katoenzaadextract en plantaardige glycerine zorgen voor extra hydratatie. De wasgel is ideaal voor de gevoelige babyhuid, ook bij een extreem droge huid, en is te gebruiken onder de douche of in bad.
Aqua/Water, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Levulinic Acid, Parfum/Fragrance, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Sodium Anisate, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.
Breng een kleine hoeveelheid aan op de babyhuid. Spoel goed af en droog de huid af. Werkt zowel onder de douche als in bad en is veilig voor de ogen.

