De Sence Geschenkset Gabby’s Dollhouse is een vrolijk en speels cadeau, perfect voor jonge fans van Gabby’s Dollhouse. Deze set bevat een Eau de Toilette van 50 ml en een Body Mist van 100 ml, waardoor kinderen kunnen genieten van een complete geurervaring. Beide producten zijn ontworpen met zachte, kindvriendelijke formules die geschikt zijn voor de gevoelige huid van kinderen, en zorgen voor een plezierige, subtiele geur die de hele dag blijft hangen.
De kleurrijke verpakking en het thema van Gabby’s Dollhouse maken deze set extra aantrekkelijk als cadeau voor verjaardagen, feestdagen of speciale gelegenheden. De Eau de Toilette is ideaal voor een langdurige geur, terwijl de Body Mist een lichte en frisse spray biedt voor dagelijks plezier. Beide producten stimuleren een positieve ervaring met persoonlijke verzorging en maken het aanbrengen van geur leuk en speels.
Spray de Eau de Toilette of Body Mist op polsen, hals of kleding, kan dagelijks gebruikt worden, ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar, gebruik onder toezicht van een volwassene.
Aqua (Water), Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Glycerin, Sodium Coco-Sulfate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Limonene, Linalool, CI 15985, CI 42090.
Ontvlambaar


