Medisch hulpmiddel Similasan Rode Ogen Oogdruppels Nr1 zijn speciaal bedoeld voor de behandeling van rode ogen. Rode ogen kunnen onder andere ontstaan door een bindvliesontsteking, de eikenprocessierups of de dennenprocessierups. De oogdruppels van Similasan bevochtigen en kalmeren de vermoeide en branderige ogen. Dankzij de unieke samenstelling met Euphrasia officinalis en Viola Tricolor verlicht u snel het ongemak.
Dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing van dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot hoe je een product moet gebruiken en/of doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
De oogdruppels kunnen gebruikt worden bij vermoeide, branderige ogen als gevolg van:
Euphrasia officinalis en Viola Tricolor. Hulpbestandsdelen: een waterige met boraat gebufferde oplossing, isotoon gemaakt met natriumnitraat. Conserveermiddel: zilversulfaat.