Finecto+ Dog is een aanvullend diervoeder voor honden op basis van zorgvuldig geselecteerde aromatische stoffen, dat eenvoudig over het voer gestrooid kan worden. Door de toevoeging van voor de hond smakelijke ingrediënten nemen ze het graag op. De aromatische stoffen worden door het dier opgenomen en uitgescheiden via de huid. Vlooien en teken hebben hier een grote hekel aan.
Verstrek Finecto+ DOG gedurende het gehele seizoen. Voeg dagelijks het hieronder vermelde aantal afgestreken maatschepjes toe aan het voer van de hond.
| Lichaamsgewicht | Aantal schepjes (1 gram) | Inhoud pot |
| 0 tot 8 Kg. | 1 per dag | 300 dagen |
| 8 tot 16 Kg. | 2 per dag | 150 dagen |
| 16 tot 24 Kg. | 3 per dag | 100 dagen |
| 24 tot 30 Kg. | 4 per dag | 75 dagen |
| Zwaarder dan 30 Kg. | 5 per dag | 60 dagen |
Ruw Eiwit: 12,1%, Totaal vet: 6,4%, Ruwe As: 44,29%, Ruwe Celstof: 6,6%, Calcium: 107 gr/Kg
Fenegriek, biergist, sepiolite, thymus, echinacea, curcuma, astragalus, citronellol, citronellal, calciumcarbonaat en maltodextrine.
Dit product is een diergeneesmiddel en kan daarom niet worden geretourneerd
Om de kwaliteit, veiligheid en werking te waarborgen, vragen we je zorgvuldig te bestellen. Twijfel je? Neem dan gerust vooraf contact met ons op voor advies.
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Heb je na het lezen van de informatie nog vragen over dit geneesmiddel? Mail dan onze gediplomeerde drogist via [email protected] of bel naar telefoonnummer 088-8000200. Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur. Op zondag is de drogist van 13.00 uur tot 17.00 uur per mail ([email protected]) bereikbaar. We streven ernaar om binnen een halfuur reactie te geven op je vraag. Zolang je vraag niet beantwoord is raden wij je aan de aankoop uit te stellen.
Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of toilet en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag bij de gemeente na wat je met geneesmiddelen moet doen, die niet meer nodig of te gebruiken zijn. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.
Als je bijwerkingen ervaart van een geneesmiddel die niet in de bijsluiter worden vermeld kun je deze melden bij Bijwerkingencentrum Lareb. Je draagt hiermee bij aan de veiligheid van geneesmiddelen. Meer informatie en het meldingsformulier voor bijwerkingen vind je op de site van Lareb.