Coldrex Hot Coldrex 10 sachets

Op korte termijn leverbaar
Laat je mailadres achter en ontvang een bericht wanneer dit product weer op voorraad is. Je inschrijving wordt 2 maanden bewaard.
7,29

Hot Coldrex

Hot Coldrex is een hete citroendrank met paracetamol en vitamine C. De warme drank is voor de behandeling van de verschijnselen van pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid. Eén zakje bevat 500mg paracetamol en 30mg ascorbinezuur (vitamine C). Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.

  • Warme citroendrank
  • Werkt pijnstillend en koortsverlagend
  • Bij griep en verkoudheid
  • Geschikt voor veganisten

Let op

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.

Medische informatie

EAN-code 5701007033361
Registratienummer 06282
Productnaam Coldrex Hot Drink
Registratiecode RVG
ATC-code N02BE51
Netto inhoud 10 ST
GPC-nummer 10000856
GPC-omschrijving Pijnstiller algemeen
Dosering 1
Maximale dagdosering 6
Leeftijd Vanaf 12 jaar
Gebruiksadvies 4 uur tussen innames aanhouden; eventueel suiker toevoegen. Niet langer dan 3 dagen bij koorts of 5 dagen bij pijn gebruiken zonder overleg met arts.
Bewaarinstructie Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.
Verwijderinstructie Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Houdbaarheidinstructie Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op verpakking en inhoud na 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Risicowaarschuwing - Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. - Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken. - Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts. - Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts. - Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Afleverstatus code AV
Afleverstatus omschrijving Algemene Verkoop
Toedingingsvorm Sachet
Te gebruiken bij Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Niet gebruiken bij Kinderen onder de 12 jaar.
Zwangerschap Mogelijk, zie bijsluiter
Borstvoeding Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruiksbeperking Ernstige lever-, nierstoornis een bloedziekte, Syndroom van Gilbert, als u veel alcohol gebruikt of medicijnen tegen epilepsie. Intolerantie bepaalde suikers en natriumbeperkt dieet. Niet samen met andere paracetamol bevattende middelen.
Huisarts Als er sprake is van langer dan 2 weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij 3 dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg , Ascorbinezuur (vitamine C) 30 mg
Document Bijsluiter
Toepassingsgebied Bij koorts en bij pijn
Hulpstoffen :
Sucrose Dit middel bevat sucrose. Indien uw arts u heeft meegedeeld dat u bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit middel inneemt.
Natrium 358 mg/sachet Dit geneesmiddel bevat per zakje 358 mg natriumcitraat, wat overeenkomt met ongeveer 85 mg natrium en is daarom niet geschikt voor patiënten met een zoutarm dieet.

Bijsluiter:

Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.

Wil je advies van onze drogist?

Heb je na het lezen van de informatie nog vragen over dit geneesmiddel? Mail dan onze gediplomeerde drogist via [email protected] of bel naar telefoonnummer 088-8000200. Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur. Op zondag is de drogist van 13.00 uur tot 17.00 uur per mail ([email protected]) bereikbaar. We streven ernaar om binnen 2 uur reactie te geven op je vraag. Zolang je vraag niet beantwoord is raden wij je aan de aankoop uit te stellen.

Milieu:

Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of toilet en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag bij de gemeente na wat je met geneesmiddelen moet doen, die niet meer nodig of te gebruiken zijn. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Bijwerkingen:

Als je bijwerkingen ervaart van een geneesmiddel die niet in de bijsluiter worden vermeld kun je deze melden bij Bijwerkingencentrum Lareb. Je draagt hiermee bij aan de veiligheid van geneesmiddelen. Meer informatie en het meldingsformulier voor bijwerkingen vind je op de site van Lareb.

Dosering en gebruik

Wijze van innemen:
Strooi de inhoud van 1 zakje in een glas of beker. Vul het glas of de beker voor de helft met warm water, roer goed om en drink op. Eventueel naar smaak suiker toevoegen. Je mag Hot Coldrex niet gebruiken in combinatie met andere pijnstillers tenzij je arts anders heeft voorgeschreven. 

Hoe wordt Hot Coldrex ingenomen?
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar:
1-2 zakjes per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen tot maximaal 6 zakjes per 24 uur
Kinderen van 12-15 jaar:
1 zakje per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen tot maximaal 6 zakjes per 24 uur
Kinderen vanaf 12 jaar:
1 zakje  per keer, maximaal 3-4  zakjes per 24 uur met een minimale tussenpose van 4 uur.

Voordat je Hot Coldrex gaat gebruiken
Dit geneesmiddel heeft bijwerkingen, wisselwerkingen met andere geneesmiddelen en kent contra-indicaties. Lees daarom de gehele bijsluiter door die bij dit product hoort om er achter te komen of dit ook voor jouw van toepassing is.

Niet geschikt voor 

  • Hot Coldrex bevat 3 gram sucrose per zakje en is daarom niet geschikt voor diabetici.
  • Daarnaast bevat Hot Coldrex per zakje 358 mg natriumcitraat, wat overeenkomt met ongeveer 85 mg natrium. Hot Coldrex is daarom niet geschikt voor patiënten met een zoutarm dieet.

Raadpleeg een arts als je twijfelt of dit product geschikt voor je is of indien de verschijnselen verergeren of binnen 14 dagen niet verbeteren.

Zwangerschap en borstvoeding

Zwangerschap:
Paracetamol heeft geen ongewenste invloed op de zwangerschap of op de gezondheid van het ongeboren kind. In de aanbevolen dosering kan paracetamol gebruikt worden tijdens de zwangerschap. Vraag uw arts, verloskundige of apotheker om advies voordat u een geneesmiddel inneemt.
Borstvoeding:
Hoewel paracetamol in kleine hoeveelheden wordt uitgescheiden in de moedermelk, heeft het geen ongewenste invloed op kinderen die borstvoeding krijgen. In de aanbevolen dosering kan paracetamol voor korte tijd worden gebruikt door vrouwen die borstvoeding geven. Vraag uw arts of apotheker om advies voordat u een geneesmiddel inneemt.

Ingrediënten

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en ascorbinezuur (vitamine C).
De andere stoffen in dit middel zijn: sucrose, citroenzuur (watervrij) (E330), natriumsaccharine (E954), natriumcitraat (E331), curcumin 5%, maïszetmeel (gedroogd), natrium cyclamaat (E952), colloidaal silica (watervrij) (E551), citroensmaak, maltodextrine, butylhydroxyanisol (E320), natriumascorbaat (E301). 

Productinformatie over Coldrex Hot Coldrex

  • Merk: Coldrex
  • Ean: 5701007033361
  • Artikel: 955-261
7,29
Op korte termijn leverbaar
Laat je mailadres achter en ontvang een bericht wanneer dit product weer op voorraad is. Je inschrijving wordt 2 maanden bewaard.