Lucovitaal Droge Mond Spray is speciaal ontwikkeld om de mond op milde en effectieve wijze te hydrateren. Jij ervaart direct verlichting bij een droge mond, doordat de spray een verzorgend laagje aanbrengt. Dit laagje ondersteunt een prettig en comfortabel mondgevoel. Slikken, eten en praten gaat hierdoor gemakkelijker. Daarnaast helpt de spray om een slechte adem en onaangename smaak te verminderen. Door de zachte samenstelling is de spray geschikt voor dagelijks en regelmatig gebruik. Zo voelt je mond altijd fris en verzorgd aan.
Spray 3 of 4 keer per dag de gewenste hoeveelheid. Indien nodig mag u de spray vaker gebruiken.
Waarschuwingen
Bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen van Lucovitaal Droge Mond Spray wordt het gebruik afgeraden. Droge Mond Spray niet langer dan 30 dagen per keer gebruiken. Na 4 dagen pauze kan het gebruik worden hervat.
Dit is een hygiëne product met aangepaste retourvoorwaarden
Hygiëneartikelen waarvan de verzegeling na de levering is verbroken kunnen niet geretourneerd worden en hebben ook een waardevermindering van 100%.
Aqua demi, Glycerin, Dexpanthenol, Xylitol, Cithan 40® (Xanthan, Citric acid), Potassium sorbate, Aroma, Stevia RF, Menthol solution.

