Healthypharm

Healthypharm biedt vertrouwde service en kwaliteit op zelfzorggebied. Het assortiment bestaat uit pijnstillers, allergietabletten, maagbeschermers en meer hoogwaardige zelfzorggeneesmiddelen. Lees meer over Healthypharm

57 Resultaten

Healthypharm Paracetamol 500mg

Healthypharm Paracetamol 500mg

20 tabletten
0, 59
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Paracetamol 500mg
Healthypharm Antischimmelcrème HTP Terbinafine HCl 10 mg/g Crème

Healthypharm Antischimmelcrème HTP Terbinafine HCl 10 mg/g Crème

15 gr
6, 39
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Antischimmelcrème HTP Terbinafine HCl 10 mg/g Crème
Healthypharm Paracetamol Kinderen 240 mg

Healthypharm Paracetamol Kinderen 240 mg

10 stuks
2, 15
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Paracetamol Kinderen 240 mg
Healthypharm Paracetamol 1000mg

Healthypharm Paracetamol 1000mg

10 stuks
2, 75
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Paracetamol 1000mg
Healthypharm Ibuprofen 200mg

Healthypharm Ibuprofen 200mg

40 tabletten
2, 19
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Ibuprofen 200mg
Healthypharm Ibuprofen Gel 5%

Healthypharm Ibuprofen Gel 5%

75 ml
Adviesprijs
5, 99 4, 35
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Ibuprofen Gel 5%
Healthypharm Koortslip Crème Aciclovir

Healthypharm Koortslip Crème Aciclovir

3 gr
4, 99
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Koortslip Crème Aciclovir
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet

20 tabletten
0, 99
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet
Healthypharm Morning-afterpil Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie

Healthypharm Morning-afterpil Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie

11, 69
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Morning-afterpil Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie
Healthypharm Acetylcys 600 mg

Healthypharm Acetylcys 600 mg

30 bruistabletten
7, 95
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Acetylcys 600 mg
Healthypharm Elotrans O.R.S. Plus

Healthypharm Elotrans O.R.S. Plus

15 zakjes
Adviesprijs
14, 95 10, 65
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Elotrans O.R.S. Plus
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel

100 gr
9, 99
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel
Healthypharm Acetylcysteine 600mg

Healthypharm Acetylcysteine 600mg

10 bruistabletten
3, 95
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Acetylcysteine 600mg
Healthypharm Laxeerdrank Lactulose 667mg/ml

Healthypharm Laxeerdrank Lactulose 667mg/ml

300 ml
5, 99
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Laxeerdrank Lactulose 667mg/ml
Healthypharm Venoruton

Healthypharm Venoruton

30 tabletten
14, 59
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Venoruton
Healthypharm Ibuprofen 200mg

Healthypharm Ibuprofen 200mg

20 tabletten
1, 49
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Ibuprofen 200mg
Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème

Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème

100 gr
11, 65
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème
Healthypharm Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel

Healthypharm Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel

60 gr
6, 49
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel
Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml

Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml

150 ml
4, 15
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8 mg/5 ml

Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8 mg/5 ml

250 ml
6, 25
Morgen in huis
Bekijk product: Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8 mg/5 ml

Healthypharm

Healtypharm heeft een breed assortiment hoogwaardige zelfzorggeneesmiddelen en medische hulpmiddelen. 
In het assortiment van Healtypharm op  Plein zitten onder andere;

Geneesmiddelen

  • Pijnstillers*
    Healtypharm heeft pijnstillers met verschillende werkzame stoffen en zelfzorg pijnstillers welke speciaal geschikt zijn voor kinderen. De werkzame stoffen in de pijnstillers zijn; Paracetamol, Ibuprofen, Naproxen, Propyfenazon. Speciaal voor kinderen zijn er zetpillen met paracetamol. 
  • Bij allergie*
    De meest voorkomende allergie is hooikoorts. Healtypharm heeft hooikoorts tabletten op basis van Loratadine of Cetirizine en een allergieneusspray op basis van Natriumcromoglicaat.
  • Middelen bij maag en darmklachten*.
    Voor klachten van het spijsverteringskanaal heeft Healtypharm Diarreeremmers met Loperamide, tabletten tegen brandend maagzuur en oprispingen, laxeermiddelen en een kuur ter bestrijding van wormpjes.
  • Healthypharm ter verlichting bij neusverkoudheid en hoest.
    De neussprays zijn Xylometazoline*. De hoestmiddelen zijn te koop met Acetylcysteïne*, Noscapine* of Broomhexidine*
  • Venoruton tabletten 500* bij vermoeide, zware benen, gezwollen enkels, pijnlijke
    en rusteloze benen en nachtelijke krampen als gevolg van een gestoorde
    bloedafvoer in de benen.  
  • Noodanticonceptie*
    Dit middel bevat de stof Ulipristalacetaat. Ulipristalacetaat werkt door het wijzigen van de werking van het natuurlijke hormoon progesteron dat nodig is om een eisprong te laten plaatsvinden. Als gevolg daarvan werkt dit geneesmiddel door het uitstellen van de eisprong· 
  • Producten bij huidproblemen
    Bij een aantal huidproblemen biedt Healthypharm oplossingen. Denk daarbij aan koortslipcrème met Aciclovir*, Antischimmelcrème met Terbinafine* of Antischimmelcrème met miconazol* bij voetschimmel (zwemmerseczeem) 

Mediche hulpmiddelen

  • Producten bij neusverkoudheid, neussprays op basis van een zoutoplossing** 
  • Aambeienzalf** die veel voorkomende klachten bij aambeien verlicht.

*Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter
** Medisch hulpmiddel, lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing

Producten van Healtypharm kopen op Plein

Healthypharm online bestellen? Bij Plein vind je een ruim assortiment
van Healthypharm. Gemakkelijk en veilig besteld en bovendien snel geleverd. Heb je vragen over Healthypharm? Neem contact op met onze gediplomeerde drogist via [email protected]. Zij helpt je graag verder met een advies op maat. 

KOAG/KAG 4695-0425-3662