Nupure Probaflor Probiotica richt zich op de belangrijkste oorzaken van slechte adem, tandvleesontsteking en gebitsproblemen. Verrijkt met vitamine D3 voor sterke tanden en een verfrissende citroensmaak voor een aangenaam mondgevoel, biedt het de perfecte ondersteuning voor een gezonde mond.
Gebruiksaanwijzing:
Dit is een voedingssupplement. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding of gezonde levensstijl. Lees voor gebruik van het voedingssupplement de gebruiksaanwijzing of de informatie op het etiket. Hier staat informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Volwassenen moeten dagelijks één probadent zuigtablet innemen, bij voorkeur direct na het tandenpoetsen of na de ochtend mondhygiëne. Laat de zuigtablet langzaam oplossen in de mond of kauw er goed op. Vermijd eten of drinken gedurende ongeveer 30 minuten na inname van de zuigtablet. Het doorslikken van de bacterie is volkomen veilig. Om de werkzaamheid te behouden, vermijd het gebruik van mondwater vlak voor of na inname van de tablet, omdat dit vaak een antibacteriële werking heeft.
De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Voedingssupplementen mogen een evenwichtige, gevarieerde voeding of een gezonde levensstijl niet vervangen. Bewaar dit product buiten het bereik van kinderen. Niet geschikt voor gebruik tijdens zwangerschap of borstvoeding.
Vulstof: isomalt, bacteriestam: Lactobacillus salivarius, glansmiddel: mono- en diglyceriden van vetzuren, magnesiumzouten van vetzuren; natuurlijk aroma, zuurteregelaar: citroenzuur; vitamine D3, zoetstof: steviolglycosiden
Vrij van allergenen.
nvt